1299 Homeko Pvp Server Kurumulu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

taylan4

FS Üyesi
10 Eyl 2020
12
0
isvec
Forumsosyal Param
0
Öncelikle Merhabalar , ben birilerinden yardim almaya calistim yalniz dorandirildim o yüzden kendim server acmak istiyorum local olarak.
Kendi serverimi kurup online oynamak istiyorum.

Internetten baya arastirdim / .bat ile datalar buldum ve server filesler felan. En sonunda serveri actim start yeri geldi baslatiyorum sifreyi giris yerinde ;
There is a problem with selected server hatasida aliyorum Oyunu kapatip actigimiz zaman Sifre yanlis diyor. Sorun Nerde acaba ?
Filesler ve datalar tamamen farkli. Elinde homeko server files avci editorler olan varmidir ? Sorunsuz sekilde calisan ? :) Yardimci olabilecek varsa sevinirim.Iyi günler :)

FS

FS Yöneticisi
7 Tem 2019
58
1
kocaeli
Forumsosyal Param
4
merhaba skype admin-tigerbilisim ekleyin veya bir iletişim numarası bırakın yardımcı olalım.
açtığınız konularda iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz
daha kolay çözüm veya iletişim kurmanız için herhangi bir kısıtlama yapmadık paylaşımınız için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: taylan4

FS

FS Yöneticisi
7 Tem 2019
58
1
kocaeli
Forumsosyal Param
4
Sorun filesteydi vazgetm 1453 deniyorum tesekkurler yorumunuz icin :)
Server Açmak İle İlgili İseniz Yardımcı Olabilirim. Bu Sunduğum Hizmet Kişilerin Sahte Kişiler Tarafından Dolandırılmaması İçin. Ücretde Talep Etmiyorum Bilginiz Olsun Cevabınıza İstinaden Konunuz Kapatılmıştır .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...