DİKKAT ! Forum Kurallarını Lutfen Okuyunuz.!                                       DUYURU: Meslek sahipleri ve Kendini Geliştirenler 2X Kazanıyor!
Adobe Photo Shop PS 2021 FULL

Mesajlar
62
Beğeni Sayısı
8
Türk Lirası
2
adobe-photoshop-2021-4.jpg


Adobe Photoshop 2021 İndir – Full (x64) Win/Mac
Hayal dünyanızı ve yaratıcılığınızı kullanarak sahip olduğunuz görüntüleri daha gösterişli hale dönüştüreceğiniz Adobe Photoshop 2021 İndir programı sayesinde imkansız diye adlandırmış olduğunuz her şeyi kolay bir şekilde başaracak ve fotoğraf düzenlemek ve tasarım yapmak için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahip olacaksınız. Birbirinden harika web sayfaları ve gösterişli logolar hazırlayacağınız Adobe Photoshop 2021 ile profesyonel işler sergileyecek ve harika sonuçlara sahip olacaksınız.

adobe-photoshop-2021-3.jpg


Adobe Photoshop 2021 Güncel Sürüm
Illüstratörler için hazırlanmış olan kapsamlı fırça seti ve özellikleri ile istediğiniz tasarımları kolay bir şekilde oluşturacak ve fotoğraflarınızda mükemmel simetriyi bulacaksınız. Hem Windows hemde Mac OS işletim sistemi için sunmuş olduğumuz Adobe Photoshop 2021 ürününü sunmuş olduğumuz alternatif linklerden ücretsiz bir şekilde indirebilir ve fotoğraflarınızı düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Adobe Photoshop 2021 Sistem Gereksinimleri:
Windows

  • Windows 10 (x64) işletim sistemi
  • Intel Core 2 / AMD Athlon 64 İşlemci ve üzeri
  • 2 GB Ram veya daha üstü
  • 4 GB Boş Depolama Alanı

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.


Mac OS
  • Mac OS 10.14 (x64) ve üzeri işletim sistemi
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
 
Üst