Forumda Olmasını İstedikleriniz Nelerdir

  • Konbuyu başlatan Aykut
  • Başlangıç tarihi
A

Aykut

Merhaba iyi günler.

Öncelikle forumu devraldıktan sonra sürekli öneri mesajları felan geliyor bende bu önerileri tekrar gözden geçirip daha iyi bir ortam için elimizden geldiğince uygulamaya koyacağız.
Şunu da belirteyim aktfliğin artması için gerekli reklam çalışmalarımız hazır kısa sürede yürürlüğe koyacağız.

Gelelim konumuza. ForumSosyal olarak sitemizde görmesini istediğiniz veyahut şu olsa çok daha iyi olur dediğiniz eksiklikler var ise bana özel mesaj yolu ile belirtirseniz sevinirim. Güzel önerilerde bulunan üyelerimize aktiflik arttıktan sonra premium hediyesi verilecektir.

Herkese iyi günler dilerim.
 
A

Aykut

Alış veriş ölü durumda buna bi el atmanızı isterim. Öneri olarak da rütbe ve ticaret puanı sistemini tavsiye ederim
Aktiflik için çalışmalarımız hazır kısa sürede zirveye uzanacağız :) Fakat ilk etapta trade sistemini düşünmüyoruz.Yanıltıcı olarabilir ilerleyen zamanlar kemik üye kadrosu oluştuktan sonra tabiki de eklenecektir.
 
  • Beğen
Tepkiler: cagdaskalak

cagdaskalak

FS Üyesi
29 May 2019
41
7
Adıyaman
Forumsosyal Param
0
Bir önerim daha var. TC kimlik ve telefon doğrulaması özelliğini getirmenizi isterim tc doğrulaması olmayan üyeler ticaret yapmasın
 

beyazvezir

FS Üyesi
24 Kas 2019
1
0
Kütahya
Forumsosyal Param
0
online oyun bölümü az sadece knight ve metin değil düzinelerce online oyun var geliştirilebilir. oyun genel bölümü olup altdalları mobil masaüstü steam epic online gibi ayrılabilir. hatta epic steam gibi platformlar ücretsiz oyun veriyorlar bunlar ile ilgili bi bölüm olabilir.