DİKKAT ! Forum Kurallarını Lutfen Okuyunuz.!                                       DUYURU: Meslek sahipleri ve Kendini Geliştirenler 2X Kazanıyor!
Forumsosyal Kendi Üyelerine Kazandırmaya Devam Ediyor. Forum İçerisinden Foruma Özel .png .gif Rank Tasarımları Alınacaktır. Başarılı Üyelere 20 Tl !

ForumSosyaL

Yönetici
Onaylı HesapOnaylı HesapOnaylı Hesap
Mesajlar
108
Beğeni Sayısı
12
Türk Lirası
2
Merhaba Değerli Üyelerimiz
forumsosyal.nete özel image, logo,rank çalışmalarınızı görelim. Tüm başarılı kullanıcılara 20 Tl bakiye direkt olarak eklenecektir.
Başarılı ve Beğenilen Tasarımları 1 adet logo 1 adet rank tasarımı paketi 1 adet özel forum içi kullanılabilecek image tasarımı tasarımcılarından ekstra ücrete tabi şekilde alınacaktır.

Neden böyle bir girişime girdik neden bir tasarımcı ile anlaşmadık ?
Biz faydalı bir sosyal topluluk olma çabası içerisindeyiz bu sebep ile toplulukla alakası olamayanlardan alış veriş yapma çabası içerisine girmek yerine bu alanla ilgilenen forum üyelerimiz önceliğimiz.
Ayrıca bunu bahane ederek güzel işler çıkarabilen arkadaşlarımıza ise direk 20 tl eklemek süreti ile güzel bir etkinlik yapmış ve Destek olmuş oluyoruz.
lutfen bu davranışımızı örnek alarak onceliği forum sayfamıza vererek forum uyeleri içinde ayrıcalık oluşturarak sipariş verin yada sipariş alın.
paylaşımını yapmasakta forumsayfasına katabileceğiniz ekstra özellik vb. işlemler içinde tekliflerde bulunabilirsiniz. örnek pop up duyuru eklentisi giriş indexsi bildirim vb birçok alanlarda forum içi
üyelerimizden çalışmalar istenecektir.
 
Üst