ForumSosyaL ÖzeL GameSoft V24xx Full Source 2021 Güncel Aktif Hali.! Server Girişe Kadar Hazır Halidir.!

Türk Lirası
1

Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Belirtmek İsterimki kaynaklar bana ait vs. Saçmalığına Değinmeyeceğim.!
kaynak ko-pvp den İndirilip Kendimi Test Amaçlı Oyalandığım Sourcedir. Build İşleminde @R-Night 'e Katkıları İçin Teşekkür Ediyorum.
Paylaşma Sebebim forum sitelerinde var ancak kurulumu bi hayli zor en azından yeterli bir bilginiz yok ise işkence olan bu filesi
giriş işlerini bitirdikten sonra kullanıcılarında tekrardan uğraşmaması için hazır halini paylaşıyorum

Adımlar ise Şöyledir;
NOT:Rar Şifreleri www.forumsosyal.net olarak giriniz client için şifre yoktur veya var ise www.ko-pvp.com olarak giriniz. konu dosyaları ko-pvp den temin edilip hazır hale getirilip bu alanda paylaşıma açılmıştır. birçok forumda aynı konu vardır ve hepsi aynı şekilde giriş için sorun çıkartmaktadır şuan en güncel hazır hali burdadır test edebilirsiniz teşekkürler...

1-) Öncelikle sizlere Kurulum Ve Build İçin indirilecekler.
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
2-) build edildiği zaman sourceye göre ebenezeri çalıştırdıgınızda ini ayar dosyaları çıkartıyor bunları hazır halde editlemedim

çıkan ini ayarındaki değişiklik yapmanız gereken yerleri aşağıda ini dosyası ayarı olarak ekliyorum ona göre duzeltiniz.

[CASTLE]
NATION=1

[CLAN MANAGER]
AutoRoyalG1=0

[GAMESOCKET_SERVER]
IP=16.68.60.11->Kendi ipnizi yazın
PORT=25101->portu exeye gore duzelticeksiniz ancak benim paylaşımımda giriş için port 15100 olucak

[MERCHANT_VIEW_INFO_NOTICE]
STATUS=1

[ODBC]
ACCOUNT_DSN=KO_MAIN
ACCOUNT_MARS=1 ->burda sıfır yazıyor bunu 1 yapıcaksınız
ACCOUNT_PWD=password
ACCOUNT_UID=username
GAME_DSN=KO_GAME
GAME_MARS=1->burda sıfır yazıyor bunu 1 yapıcaksınız
GAME_PWD=password
GAME_UID=username
LOG_DSN=KO_GAME
LOG_PWD=password
LOG_UID=username

[ORDER]
PLAYER_CAP=3000

[WANTED_EVENT]
NATIONS_NP_POINT=0
STATUS=1
WIN_ITEM=0
WIN_ITEM_COUNT=0
WIN_ITEM_DAYS=0
WIN_NATIONAL_POINT=0

[ZONE_INFO]
MY_INFO=1
SERVER_00=1
SERVER_COUNT=1
SERVER_IP_00=16.68.60.11->Kendi ipnizi yazın
SERVER_NUM=0
3-)DATABASE VE LOG DOSYASINIDA NORMAL DB KURAR GİBİ KURUNUZ 2 DEFA AYNI İŞLEM İLE LOG DB SİNİDE KURMALISINIZ YOKSA KARAKTER AÇMA DA KALIR OYUN

4-)DATABASEDEN TABLOLARDA dbo.VERSİON tablosunda versionu 2250 OLARAK AYARLAYINIZ VE YİNE dbo.server_list tablosunda İp KISIMLARINA 2 ALANADA KENDİ İP ADRESİNİZİ GİRİNİZ.

5-)ODBC AYARALARINA KO_MAIN VE KO_GAME OLARAK 2 ADET KAYIT AÇINIZ KAYITLAR ODBC VERİ KAYNAKLARI 64 BİTDE SQL SERVER NACİVAT CLİENT 11 DE AÇINIZ

6-)PORTLARA GEREK YOK AÇMAYA LAKİN PORT İLE SORUN YAŞAR İSENİZ 15000 15001 15100 25101 PORTLARINI EKLEYİN UDP VE TCP OLARAK 2 DEFA OLMAK ŞARTI İLE VEYA TCP&UDP OLARAK TEK SEFERDE
ŞUANDA AKLIMDA KALAN BUNLAR BUNLARI YAPTIGINIZDA SIRASI İLE OYUNA GİRİŞ SAĞLAYABİLİRSİNİZ UNUTTUĞUM Bİ YER VAR DA HATA ALMANIZA SEBEP OLUYORSAM KUSURA BAKMAYIN

YAZIN DÜZELTELİM VE KONUDA GUNCELLEYELİM ADIMLARI İYİ FORUMLAR ..

İNDİRMELER

V24XX SOURCE-- V24XX DATABASE(DB) --MAP--QUEST--LUA--ANTİCHEAT(ACS)--CLİENT PLUGİN

Gizli içerik
FULL CLİENT
Gizli içerik
GİRİŞ İÇİN GEREKLİ PATCH
Gizli içerik

Son düzenleme:
Türk Lirası
1

aynı dosyalar sanki hiç ellenmemiş gibi :D
Merhaba öncelikle alıntı dosya olduğunu belirttim lakin buradaki sourcede yapılan tek işlem girişe hazır hale getirilmiş olması şuanda ko-pvp vb alanlarda paylaşılan sourcede giriş yapmak çok güç ve bir bilgi birikimi gerektiriyor herkes yapamıyor yapamayan arkadaşlara istinaden paylaşılmıştır. Yardımcı olabileceğim bir konu varsa yazınız neticede maksat yardım ve hep buradayız.. mesajlarınız için teşekkürler iyi forumlar

Bunu Görüntüleyen Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)