Google AdSense Onay Hizmeti ❥ Bildiğiniz Bütün Taktikleri Unutun ? İade Garantili ✅???❗

 • Konbuyu başlatan Berkay Akıncı
 • Başlangıç tarihi
B

Berkay Akıncı


Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

 • Domaininizi benim sunucuma yönlendireceğiniz için farklı bir içerik bulunacaktır. Bundan dolayı daha önce kullanılmamış olan domainlerle onay almak daha kolaydır.
  [*]Daha önce AdSenSe hesabınız ban yediyse, yeni hesabınızı başka birinin üstüne açın. Tekrardan ban yerseniz mesulliyeti bana ait değildir. Sizle alakalı bir durum olduğu için maalesef iade gerçekleştirmiyorum.
  [*]Domaininizi AdSenSe tarafından onayladıktan sonra çalışmamız bitmektedir. Sonrasında ban yeme, engellenme veya başka bir durumda mesulliyet kabul etmiyorum. Bu durumda çalışmanın iadesini maalesef yapmıyorum.
  [*]Çalışmamızda %100 AdSenSe onayı alacaksınız demiyorum. Dolayısıyla onay alamadığınız durumlarda şikayet konusu, negatif iTrader puanını kabul etmiyorum; lakin iadenizi gerçekleştiriyorum.
  [*]10 gün içerisinde AdSenSe cevabı alamadığımız takdirde iadenizi gerçekleştiriyorum; lakin bu süreden önce çalışmayı sonlandırmıyor ve iadenizi maalesef yapmıyorum.
  [*]Son 30 gün içerisinde daha önce başvuru yaptıysanız, onay ve red cevabı geldiyse bunu bana bildirmelisiniz. Aksi takdirde projenin başarılı sonuçlandığını kabul ediyor ve maalesef iadenizi yapmıyorum.
  [*]Hizmeti satan alan müşterilerim 0-24 saat içerisinde Google AdSenSe kodunu tarafıma göndermesi gerekmektedir; eğer gerekirse sizin bilgisayarınıza bağlanıp gerekli işlemleri yapmama müsade etmelisiniz (Nadiren bağlanıyorum)
  [*]Red cevabı geldiğini bana bildirdiğinizde bilgisayarınıza bağlanıp kendim kontrol etmek ve domaini silmek zorundayım. Lütfen bu cümlemi yanlış anlamayın.
  [*]Ukala tavır, ticari ahlakı bana göre yanlış olan ve saygısızlık yapan insanlar ile çalışmak istemiyorum. Dolayısıyla böyle bir anlaşmazlıkta çalışmayı iptal ediyor ve tarafınıza iadeyi gerçekleştiriyorum.
  [*]Kredi kartıyla yapılan ödemelerde iade geçerken komisyonu iade etmiyorum. Komisyon şirket (PayTR) tarafından alınmaktadır.
  [*]Benden bu hizmeti satın alan bütün müşterilerim bu maddeleri kabul etmiş sayılır. Her hangi aksi bir durumda itiraz etmeden önce lütfen bu maddelere bakınız. Aksi bir konuda ise bütün yasal mecralara başvurabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi: