KNİGHT ONLİNE KULLANICI SÖZLEŞMESİ KULLANICI GÖZÜNDEN MADDELERİN AÇIKLAMASI KESİNLİKLE OKU!!

Katılım
9 Tem 2019
Türk Lirası
1
 
MERHABA DEĞERLİ ARKADAŞLAR

ÖNCELİKLE KNİGHT ONLİNE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KONULAR HAKKINDA ;

SÖZLEŞME İLE BAŞLAYALIM.
1-(b) Değişiklikler. Şirket kendi karar yetkisi dahilinde aşağıda yer alan internet siteleri yoluyla dilediği zaman Sözleşmeyi değiştirebilir ya da tadil edebilir veya Davranış Kurallarını güncelleyebilir.
Eğer değiştirilmiş şartlar ve koşulları kabul etmek istemiyorsanız, lütfen hemen hesabınızın kapatılması hakkında görüşmek için Şirketle bağlantıya geçin.


Sözleşmedeki bu madde ile aslında kayıt olurken okuyup kabul ettiğiniz tüm maddeler tekrar değişebilir demek ve siz eğer bu sözleşmeyi onayladıysanız 2. bir onay sözleşmesi sunulmadan değişen maddeleride kabul etmiş olucaksanız. tam tersine eğer yeni yayınlanan sözleşme maddeleri arasında değişiklik yapılan maddeleri kabul etmiyor iseniz hesabınızın silinmesi için talep vermeniz gerekicek ve tüm verileriniz silinecektir. yanlız belirtelim herhangi bir iade yoktur tüm verileriniz silinecek ve oyun ile ilişiğiniz kesilecektir.

2-Bu Sözleşmenin şartlarına bağlı olarak sağlanan hizmet, sadece sizin kişisel kullanımınız için olup Hizmetlerin kullanımı için münhasır olmayan, geri alınabilir, devredilemez lisansa tabidir. Yazılımı veya Hizmeti alt lisans olarak veremez, kiralayamaz, ödünç veremez ya da herhangi bir şekilde devredemezsiniz. Ek olarak değiştiremez, uyarlayamaz, ters mühendislik (reverse engineer) yapamaz ya da yazılımdan kaynak kodu elde edemezsiniz; veya Yazılımı ya da Hizmeti bu Sözleşmede açıkça hüküm bulunan haller haricinde kullanamazsınız.

Burada genel olarak oyuna giriş için kullandığınız client ele alınmıştır. knight online.exe üzerinden hiçbir işlem yapamazsınız. ayrıca buna yardımcı olucak hiçbir yazılımında bilgisayarda yüklü olmaması gerekmektedir. oyun dosyası içerisinde herhangi bir değişiklik yapma eksik kullanma gibi sonradan yapılan değişikliklerde yasaktır. nasıl indirdiyseniz o sekilde kullanmanız gerekecektir.
değişiklik sadece oyun sağlayıcısının vermiş olduğu patchlerle olan değişiklikler kabul edilir.

3-(b) Hesap. Hesabınız açıldığı zaman, kendinizi Şirket’e tanıtacak bir isim (hesap IDsi) seçmeniz gerekmektedir.

(c) Karakter İsmi. Hizmetten faydalanmak için bir karakter yaratmalı ve karakterinizi diğerlerine tanıtacak bir isim (“Karakter İsmi”) seçmelisiniz.
(d) Klan İsimleri. Hizmetlere ulaşırken Klanınıza isim vermek mümkündür.

ancak bunlar için şu açıklama girilmiştir.Diğer kişilerin Klan isimlerini/tasvirini/başlıklarını ya da üçüncü şahısların marka, telif ve diğer şahsi haklarını ihlal eden bir ismi ya da diğer oyuncuları sizin bir şirket çalışanı olabileceğinize inandıracak bir ismi seçemezsiniz. Şirket kendi takdiri dahilinde Klan’nın ismini silebilir veya değiştirebilir, buraya erişmeye verilmiş olan izni ve her ne sebeple olursa olsun, sınırlama olmadan herhangi bir marka, ticaret isim hakkı, telif ve şahsi hakların ihlali sebebiyle sona erdirebilir.

4-(g) Eski Üyeler. Şirket tarafından hesabı sonlandırılmış üyeler, hiçbir sebep ve hiçbir şekilde, herhangi bir başka hesap yoluyla dahil olmak üzere, Şirketin yazılı izni olmadan Hizmet’e erişemez. Eski üyelerin hesap erişimi bir acil sonlandırma konusudur.


Bu madde ile örnek vermek gerekir ise siz karakter açtınız oynuyorsunuz dediniz ara verelim çok kafa yorduk oyuna 1-2 ay oyuna girmediğiniz taktirde bu kapsamda yer alıcaksınız ve yayıncı firma gerekli gördüğünde bu maddeyi kullanarak hesabınızı silebilecektir.

5-(h) İlgili Hesap. Eğer Şirket herhangi bir hesabı sonlandırırsa, benzer bir şekilde aynı üye isimlerinin, telefon numaralarının, e-posta adreslerinin, posta adreslerinin, İnternet Protokol adreslerinin veya kredi kartı numaralarının kullanıldığı hesapları da sonlandırabilir.

4.Madde dahil herhangi bir sebep ile hesabınızın biri sonlandırıldığında sizin üzerinde iziniz olan maddedeki bilgilere ek kullandıgınız pc de dahil girdiğiniz tüm karakterler de sonlandırılabilir.

6-(i) Çoklu Hesaplar. Şirket şu an üye başı birden fazla hesap oluşturulmasına izin vermektedir. Ancak, gereklilik durumunda her bir üyenin hesaplarını sınırlandırma hakkını elinde tutar.


Yayıncı 1 den fazla hesap kullanımına bazı şartlar doğrultusunda izin vermekte ancak yinede kafasına eskiği gün bu şuanda olabilir yarında olabilir, tüm hesaplarınızı silebileceği gibi sadece 2 cil hesaplarınızı silme lüksüne sahiptir. karakterlere harcama yapmanız o karakterlerde herhangi bir hakkınız olduğu anlamına gelmemektedir.

7-
SATIN ALDIĞINIZ destekleyiciler VE NPOİNTS’LERİN GERİ İADESİ YAPILAMAZ. Bu sözleşme şartlarını kabul ederek aynı zamanda satın alınan destekleyiciler ,oyun içerisinde sahip olunan eşyalar, GB, ve NPOİNTS’LERİN şirketin malı olduğunu ve sadece kullanım hakkınız olduğunu kabul etmiş olursunuz. ÖDEME KAYNAĞINIZIN İZİNSİZ KULLANILDIĞI VE KULLANIYOR OLDUĞU TÜM YETKİSİZ ÜCRETLENDİRMELER DAHİL HESABINIZ ALTINDAKİ TÜM ÜCRETLENDİRMELERDEN TAMAMİYLE SİZ SORUMLUSUNUZ. PARA KAYNAĞINIZI DIŞARIDAN GELEN KÖTÜ VE İSTEMSİZ KULLANIMDAN KORUMAK TAMAMEN SİZİN SORUMLULUĞUNUZDADIR.

Bu maddeye bir örnek vermek isterim ki bu maddeye dayalı olarak bu oyuna para yatırmak tamamiyle akıl işidir. örnek karakter açtınız ve oyun yöneticileri vs dahil ki öyle demişler oyunun ve kullanıcıların sattığı eşya item ve oyun parası gibi unsurlardan satın aldınız diyelim ve ertesi gün girdiniz char bomboş soyulmuşsunuz oyun bu madde ile size şunu diyor beni ilgilendirmiyor zaten onlar sana ait değildi bana aitti bende işlem yapılan tüm hesaplar hakkında yapıcaksam işlemi yaparım ama sen soyulmuşsun geçmiş olsun diyor veya bir değişik olarak ertesi gün ban yediniz siz haklı olarak diyeceksiniz ki paramı iade edin o zaman ve size şöyle diyecekler ne parası ? onların hepsi bana ait zaten hiç senin olmadı sen bunu bile bile satın aldın. kullanma hakkın vardı ancak 1 gün kullandın zaten hesabın silindiği ve benimde silme hakkım olduğu için geçmiş olsun deme luksüne sahiptir.

8-
(b) Güvenlik ve Dolandırıcılık Önleme. Güvenlik ve dolandırıcılığı önlemek amacıyla, Şirket gereklilik durumunda kullanıcıların isimleri, telefon numaraları, adresleri gibi kişisel bilgilerine ihtiyaç duyabilir. Alıcıların ayrıca satışlarının gerçek ve geçerli olduğunu onaylayan bir beyan yazmasına ve imzalamasına ihtiyaç duyulabilir. Bu tarz faaliyetlerin ihmali, gereklilik halinde alıcının hesabının askıya alınmasıyla sonuçlanabilir.
BURDA DA HESABIN BİLGİLERİNİN . SINA KADAR SİZİN ADINIZA VE DOĞRU OLMASI VE SONRADAN İSTENEN BİLGİLERİN HESABIN SAHİBİ TARAFINDAN SAĞLANMASI GEREKMEKTEDİR. YANİ KARAKTER ALIP SONRA BİR BELGE İSTENDİĞİNDE SİZ ATARSANIZ KABUL EDİLEMEYEBİLİR ÇUNKİ HESABIN BİLGİLERİNİN TAMAMINI DEĞİŞTİREMEDİĞİNİZ İÇİN EN BASİTİ ADINIZ VE SOYADINIZ TUTMAYACAKTIR. VE HESABINIZ HESAP SATIN ALMA VE SATMADA YASAK OLDUĞU İÇİN SAĞLAYICI SİLEBİLİR DEMEK.

9-
Sınırlama olmadan, destekleyici, Oyun eşyası, GB, NPoints, hesap ID’si, hesap isimleri ve tüm aktarmalar dahil tüm diğer ticaret veya aktarım faaliyetleri kesinlikle yasaktır Sunulan oyun/oyunlar eğlence ve deneyim amaçlıdır ve hiçbir şekilde satın alınan / sahip olunan destekleyiciler, oyun eşyaları , GB , NPoints, karakterler,oyun hesapları paraya çevrilemez, gerçek para aktarım ve /veya başka kazançlara konu edilemez.

Şirket yasaklanmış ticaret faaliyeti sebebiyle ortaya çıkan hiçbir kayıptan sorumlu değildir ve BU ÇEŞİT TİCARETTE YAPILAN HER TÜRLÜ YASAKLANMIŞ DAVRANIŞ DERHAL HESABIN İPTAL EDİLMESİ ŞEKLİNDE SONUÇLANABİLİR.

Bana göre en önemli maddelerden birtanesi, yayıncı tamamiyle ama tamamiyle oyuna girip yaratık kesmek ve adam kesmek dışında adeta herşeyi yasaklamış gibi oyun içerisinde yapıcagınız tüm uygun işlemler sizin sadece oynama imkanız olması adınadır. geri kalan satın alma kar vb. her türlü konuda hiçbir hakkınız bulunmamaktadir. lakin 0 dan başlayarak tamamiyle bu oyun kuralları içerisinde oynayıp en iyi karakteri yaratıyor olsanız dahi saglayıcı işlem geçmişinize bakmaksızın karakterinizi genede silebilir bu şartlarda oyunu oynamak hatta buna bu ülkede bu şartlarda izin veriliyor olması bile çok saşma gibi tercih sizlerin.

8. OYUNCULAR ARASI TİCARET MADDESİNE KADAR EN ÖNEMLİ KISIMLARI BİLMENİZ GEREKEN ŞEKİLDE SİZLE PAYLAŞTIM GERİ KALAN DETAYLI BİLGİLEREDE
NTTGame ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ TEŞEKKÜRLER İYİ FORUMLAR ARKADAŞLAR


 

Bunu Görüntüleyen Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)

Üst