MY-KO.us [GLOBAL/MYKO] ⚜️Yeni Gelenlere Exp Premium ⚜️ Başlangic Lvl 55 Yapıldı ( 5000 Aktif Oyuncu)

Katılım
24 Kas 2019
Türk Lirası
0
 
New World ! Yeni Dünya !Sunucumuza Geç Kaldım Diye Üzülmemen için Senide Düşündük ! SPARTA Sunucusuna Yeni Başlayan Oyuncularımıza 3 Günlük Exp Premium Hediye ! LvL 55 Kadar Worm Keserek Ulaşabilirsin Yeni Açılan Çarlara Letterinde P Exp Scroll Exp Maskesi Sende Katıl Aramıza Durma!

Sunucumuz Acılmadan Cashpoint Alımlarınızı KLASGAME Üzerinden Alabilirsiniz Oyunumuz Açılmadan Önce Cashpointlerinizi Yükleyebilirsiniz ! CashPoint Almak için Lütfen Buraya TIKLAYIN !

UPGRADE RATES / ORANLARI = TIKLAYIN! En iyi Exp Nered Kasabilirim = TIKLAYIN! Master Quests | Master Görevleri = TIKLAYIN! Monster Stone Hakkında Bilgilendirme = TIKLAYIN! 70 Skill Açımı ve gerekli malzemeler = TIKLAYIN! Günlük Görev Sistemi Aktif = TIKLAYIN! Gbyi kc ye çevirme sistemi = TIKLAYIN! Coloyn Zone Quest NPC = TIKLAYIN! [YENİ] Offline merchant (Pazar) = TIKLAYIN! Red - Green - Blue Chest (Kutu) Dropları = TIKLAYIN! Rank daki ilk 3 oyuncuya hediyeler = TIKLAYIN! [YENİ] Multi client sistemi =TIKLAYIN! Atilla lokasyon ve respawn süreLeri = TIKLAYIN! Clan bankası sistemi =TIKLAYIN! Kc ile itemlerinizi pazarda satma sistemi = TIKLAYIN! Scroll NPC =TIKLAYIN! Yeni Chaos Stone =TIKLAYIN! Selling-Buying Merchant =TIKLAYIN! Ücretsiz Skill Stat Sıfırlama = TIKLAYIN!

- Exp ve İtem Zor - Ücretsiz GENIE - Oyun içi Event Takvimi - Colony Zone,Ardream Gibi Kill Haritalarında Rank Sistemi Eklendi - Genişletilebilir Skill Bar , Chat Bar ve Damage Bar - Quest ve Eventlarda Sayı,Kill,Süre vs Gibi anlaşılır Kutucuklar düzenlendi - Orjinal Genie Sistemi - Auto Loot ( Oto Kutu ) - Drop SC KALDIRILDI - Rental İtem - Offline Pazar - Clan Devretme - Clan NCS - Parti içi Scroll Basma - Letter Sistemi - Parti Başkanı Target Sistemi - Parti Devretme - İtem Kilitleme - Yeni Pelerin çeşitleri eklendi - İtem upgrade limit 2 hafta boyunca 7 olarak kalacaktır. - 500 Kill MY-KO.US Chest. - Sorunsuz İtem Rebirth sistemi - Oyuncu Target(Yön) Ok`ları - Oyun İçi Option Ayarlama - Oyun İçi İstenmeyen Özellik kapama - Buy Merchant Özelliği - Orjinal Quest Sistemi - Sorunsuz ve Sadeleştirilmiş Pus Sistemi - Bronz ve DC Premium Kaldırıldı. - Kanat KALDIRILDI - Tüm Slotlar ve Droplar MYKO Düzeninde ayarlandı - Lunar Savaşında Commanderler Atlara binebilecek - LVL CAP 72 OLARAK Belirlendi - Karaktere Sağ tıklayıp Parti, Trade, Pm gibi özellikleri eklendi. - Tüm hilelerin 0 Fixlendiği test edilip onaylandı - Uygunsuz davranışta bulunan oyuncular için hapis sistemi aktif - Master server açılış itibariyle aktif ve MYKO Master itemleri ile açılacak şekilde düzenlendi


 

Bunu Görüntüleyen Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)

Üst