Yardım Oyun başa sarması Rollback

Türk Lirası
0

Merhabalar arkadaşlar

yeni yeni bu tarz işlerle ilgilenmeye başladım fakat şöyle bir sorun ile karşı karşıyayım tam olarak nereyle alakalı olduğu konusunda en ufak fikrim olmadığından sizlerle paylaşıp yardım almak istedim.

Sorun tam olarak şu şekilde gelişiyor

Oyuna girişte ve başlangıçta herşey normal Level item vs. vs. fakat oyundan çıkıp tekrar girdiğim zaman karakter bilgileri çıkış yapmadan öncekiyle bir değil örnek olarak 1 level olarak başlıyor 10 Level'e kadar karakteri geliştiriyorum fakat relog atınca tekrar 1 level oluyor

Oyun geri sarıyor gibi tam olarak kesin çözüm bu problem ne ile alakalı olabilir nereleri incelemeliyim?

odbcden karakter dönüştürme kapalı yardımcı olursanız çok sevinirim

Türk Lirası
1

Merhabalar arkadaşlar

yeni yeni bu tarz işlerle ilgilenmeye başladım fakat şöyle bir sorun ile karşı karşıyayım tam olarak nereyle alakalı olduğu konusunda en ufak fikrim olmadığından sizlerle paylaşıp yardım almak istedim.

Sorun tam olarak şu şekilde gelişiyor

Oyuna girişte ve başlangıçta herşey normal Level item vs. vs. fakat oyundan çıkıp tekrar girdiğim zaman karakter bilgileri çıkış yapmadan öncekiyle bir değil örnek olarak 1 level olarak başlıyor 10 Level'e kadar karakteri geliştiriyorum fakat relog atınca tekrar 1 level oluyor

Oyun geri sarıyor gibi tam olarak kesin çözüm bu problem ne ile alakalı olabilir nereleri incelemeliyim?

odbcden karakter dönüştürme kapalı yardımcı olursanız çok sevinirim
Merhaba öncelikle kullanmış olduğunuz dosya bilgilerini bizimle paylaşırsanız müdahale ederek yardımcı olmaya çalışırız suanda aldığınız hatanın birden fazla sebebi olabilir lakin sourcede şuanda. Baktığımız ve idare eder dediğimiz hiç bir sourcede bu şekilde bir sorun görmedik genelde bu sorun odbc veya DB kaynakli olmakta veya birbiri ile uyumsuz dosyalari yarım yamalak toparliyarak calistirdiginizda böyle sorunlar alirsiniz. Size yardımcı olabilmek adına özelden iletişime geçebilirsiniz.

Türk Lirası
0

SRC içerisinde dbagen.cpp gir orda en alt sıralarda loaduserdata gibi şey var oralarada bunu çözebilirisin hatta En alt'da 2 kod eklıyordun.

Türk Lirası
0

Oyundan Cıkanı Dbye Savelemedigi için Rollback Olmaktadir tablolara iyi bak dbaqent.cpp den

Bunu Görüntüleyen Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)