Yardım Oyun içerisinde gm karakter ile kc gönderme komutu yardım

Türk Lirası
0

Merhaba arkadaşlar ufak ufak bu işlere merak sardım başka bir sourcede +kc_change nick adlı komut ile karaktere kc yüklenmekte kullanmış olduğum sourcede bu tarz bir kod yok daha önce konusu acılmışsada bulamadım kusura bakmayın boyle bir komut yapmam için elinde kaynak kod olan varmıdır

QuelCi

.
Türk Lirası
0

Böyle bir işlem için yardım edecek biri çıkacağını düşünmüyorum diğer kaynaklardan kendin çekmen gerekebilir öteki türlü kendine göre source oluşturmaya çalışıyorsun insanlara absürt dosyaları satmaya çalışan *********** diyebileceğimiz insan çok olduğu için kimse bu tarz konularda paylaşım yapmiyor malesef

Türk Lirası
1

Merhaba arkadaşlar ufak ufak bu işlere merak sardım başka bir sourcede +kc_change nick adlı komut ile karaktere kc yüklenmekte kullanmış olduğum sourcede bu tarz bir kod yok daha önce konusu acılmışsada bulamadım kusura bakmayın boyle bir komut yapmam için elinde kaynak kod olan varmıdır
Kullandığınız source c++ vb bilgileri paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışalım her sourceye veya c++ her sürümüne uygun hazır kodlar bulmanız zor malesef

Türk Lirası
0

Kullandığınız source c++ vb bilgileri paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışalım her sourceye veya c++ her sürümüne uygun hazır kodlar bulmanız zor malesef
Merhaba kullandıgım sourceye kc_change olan sourceden kopyalama işlemi yaptım gerek kalmadı açıkcası teşekkür ederim

Bunu Görüntüleyen Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)