DİKKAT ! Forum Kurallarını Lutfen Okuyunuz.!                                       DUYURU: Meslek sahipleri ve Kendini Geliştirenler 2X Kazanıyor!
Para Kazanma Yöntemi - Çekim Talebi

ForumSosyaL

Yönetici
Onaylı HesapOnaylı HesapOnaylı Hesap
Mesajlar
108
Beğeni Sayısı
12
Türk Lirası
2
Para Kazanma Yöntemi
Forum sayfamız Kazandırımlarına İstikrarlı bir şekilde devam ediyor ve etmeye devam edecektir. adından da anlaşılacağı üzere amacımız sosyal bir topluluk oluşturmak neticesinde geçirilen zamanı değerli kılmak adına şuanda çok önceden başlattığımız etkinliğimiz ile kayıtlı ve kendini doğrulamış faydalı paylaşımlar yapan yeni kullanıcılarımızın tüm alanlarda paylaştığı her konu hesabına 10 krş. olarak dönecektir.
Ücret Çok mu Az Geldi ?
Biliyoruz 10 krş. şuanda göze hitap etmemekle birlikte kazanım olarak hızlı ve kolay yoldan çok para kazanmak isteyen kişiler için hiç bir şey gibi lakin biz sosyal ve faydalı bir topluluk olacağız. bu ücret bu şekilde kalmayacaktır. yeni kullanıcı ile tecrübeli kullanıcı arasında farklar olacaktır. kazanılacak tutarın artmasının yanı sıra konulara alacağınız tepkilerde size gelir olarak dönebilir!

tecrübeli üyeliğe yeni yükselmiş kullanıcıların kazanımları 20 krş.'a yükselecektir, bu ücret daha sonra bir artış göstermeyecek (kazanç kullanıcılara özel artış gösterecektir) ancak tecrübeli üye statüsünde faydalı bir üye iseniz konularınız ekstra olarak tepkiler olarak 10 krş. kazandırmaya başlayacaktır. 1 beğeni 10 krş. , 1 yorum 10 krş. şeklinde kazanım hakları kazanacaksınız ve forum kurallarına karşı olmadığınız ve kimseleri bir zarara uğratmadığınız sürece
bu haklarınız geri alınmayacaktır. tecrübeli üye, kurumsal üye, geliştirici üye gibi üyelik onayını sağlamış ve forum sayfamızda aktif tüm kullanıcılarımız bu haklara sahip olabilecektir.

Tecrübeli Üyelerde Ücret nasıl Artış Gösterecek ?
bu alanda yukarıda belirtildiği gibi herkes aynı fiyat artışı ve ekstra haklara sahip olabilecektir. lakin başarılı kullanıcılar için ücretler artışına 1 tl ye kadar devam edecektir.
örnek vermek gerekirse bir kullanıcı diğer alanlarda ücret ile satılan veya satılmaya değer paylaşımları çok çok ucuza hatta ücretsiz paylaşımlarını yaparak forum sayfasına ve kullanıcılara olağan üstü katkı sağlıyorsa neden 20 krş. kazanımı olsun ki ? veya bir kullanıcımız yazılım gibi konularda kişilere olağan üstü destekler sağlayabiliyorsa bu kullanıcılar için 20 krş. az değil midir ?
Bu kullanıcılarımız sizlerin geri dönüşü ile çok rahat takip edilecektir. ve kazanımları 1 TL ye yükselecektir. bu sayede bir işte çalışıyormuş gibi maaş alabilecek seviyelerde kazanımlar sağlayabilecektir.
faydalı kullanıcılar bizim en değerlilerimizdir. ve kendilerini her alanda desteklemeye devam edeceğiz.

Peki bu Artışlardan Nasıl Haberdar Olabilirim ?
Hesabınız ile İlgili işlem manuel olarak sağlanacaktır. kazanım artışlarında işlem yapıldıktan sonra hesabınıza mesaj yolu ile ilgili detaylı bilgi paylaşılacaktır.
başarılı bir kullanıcı olduğunuzu düşünüyorsanız mesajlarınızı sık sık kontrol etmenizi öneririz desteklerimiz bununla sınırlı kalmayacak ekiplerimiz ihtiyaç halinde veya herhangi bir hediye iletmek istediğinde sizlerle iletişime muhakkak geçecektir.

Kazanılan Para Nasıl Çekilir ?
O kadar emek verdiniz ve bir birikim yaptınız ve artık çekmek istiyorsunuz değil mi.
hesabınızdaki parayı çekebilmek için minimum 10 TL olması gerekmektedir. Bu tutar kullanıcılarımızın güvenini kazanmak amaçlı çekilebilecek minimum tutar olarak belirlenmiştir.
ilerleyen zamanda artık çekim konusunda güven problemi kalmayacaktır ve kullanıcılarımız bu alanda gerçekten kazanç sağlayabileceklerinden emin olacaktır. güven probleminin ortadan kalkmasının ardından bir süre daha 10 TL olarak devam edecek lakin daha sonra bu ücret yöneticileri ve ekiplerimizi daha az sık şekilde meşgul etmesi amacı ile ilk önce 20 daha sonra 40 ve son olarak 50 TL ye güven tazeleyerek devam edecek ve 50 TL de sabitlenecektir. daha sonraki meşguliyet artışımızda sadece bu alan için ilgilenecek bir çalışanımız olacaktır. bu çalışanımız isteğe bağlı olarak forum sayfamızdan başarılı bir kişi olabilir.
çekim başvurusu için minimum çekilebilir bakiyeye ulaştığınız takdirde. bu kategoride çekim talebi - çekiş sayınız
örnek ilk ise Çekim Talebi - 1 2. ise Çekim Talebi - 2 Şeklinde konu açarak alttaki şekilde konunuzu oluşturmanız gerekmektedir.


Ad-Soyadı:
Banka adı:
Hesap Numarası:
IBAN:
Telefon Numarası:
Not: bu yukarıda belirtilmiş bilgileri paylaşmak zorunda değilsiniz direk talep alanını oluşturarak konunuzda iletişime geçen ekip üyemize özel mesaj yolu ile paylaşabilirsiniz. yukardaki bilgileri

paylaşmanız daha az zaman kaybederek direk sonuca ulaşmak amaçlı istenmektedir ve paylaşım kişinin isteğine bırakılmıştır.

TALEP
Merhaba, Hesabımda Forum kurallarına Göre Çekilebilir minimum 10 TL Hesap Bakiyesine ulaşmış durumdayım. bu ücretin tamamını çekmek istiyorum.

veya
Merhaba, Hesabımda Toplam 20 TL bulunmakta, Forum kurallarına Göre Çekilebilir minimum tutar 10 TL'dir. Ben Hesabımdan 10 TL çekmek istiyorum.
veya bakiyenin tamamını çekmek istiyorum şeklinde
konu açarak talep vermiş olacaksınız aynı gün içerisinde hesabınıza aktarımı sağlanacaktır. ve siz konu ile ilgili bilgilendirme mesajı telefonunuza ve üyeliğinize gelecektir. 
Son düzenleme:
Üst