⛔️⛔️⛔️||S€RV€R ACMANIN TaM ZAMANI |⛔️⛔️⛔️|YÜKSEK KALİTE UYGUN FİYAT |⛔️⛔️⛔️|

Türk Lirası
0

Kurban Bayramına Özel Kampanyalarımız !

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz ?
  • [li]İlk Hedefimiz Müşteri Memnuniyeti [/li] [li]Her Zaman En Kalitelisini Kullanıyoruz [/li] [li]Piyasada Olmayan Kendi Editörlerimizi Ve Dosyalarımızı Kullanıyoruz [/li] [li]Sunucu Güvenligini 0 Olarak Saglıyoruz [/li] [li]Calıştıgımız Kişiler İşinde Kendini Kanıtlamış Kişilerdir [/li]

Peki Sunucu Aldıgımda İçinde Neler Oluyor ?
  • [li]Full Editör Paketi [/li] [li]Seven Panel v10 [ ÖzelStorTema] [/li] [li]Soacs V40 Console Anti Cheat [/li] [li]Sorunsuz Event Sistemleri [BDW-Jr-1vs1-Dm] [/li] [li] [ HomeKO-Pk-Ardream-Myko] Database Secenekleri [/li] [li]Size Özel Şifreli Ftp Klasörü [/li] [li]Bilmediginiz Konuları Gösteren Video Arşivi [/li] [li]Hata Ve Cözümler Arşivi [/li]

Sunucumuzdan Masaüstü Görüntüsü

Sunucumuzun Performansini Görmek istermisiniz ?

Aklınıza Takılan Sorular Var Biliyoruz
  • [li]
    • [li]Serveri Actım Ama Bilgim Yok Bana Yardımcı Oluncak mı ? [/li]
    [/li]
Evet Server Acmayi Bilmeseniz Bile Size Herseyi Gösteriyoruz Zaten Size Full Hazir Bir sekilde Teslim Ediyoruz Size Sadece Oyunu ACIP User Cekmek Kalıyor.
  • [li]
    • [li]Serveri Actım Peki Serverim Saldırılara Karsı Korumasi Var Mı ? [/li]
    [/li]
Serverinizi Actıgınızda Hiçbir Sekilde Kimse Size Saldırı Düzenleyemez Bunu Engellemek için Elimizde Firewall Sistemlerimiz Mevcut Bunun Garantisini Size Veriyoruz
  • [li]
    • [li]Peki Istedigim Zaman Database Degistirebilirmiyim ? [/li]
    [/li]
Tabiki istediginiz Zaman HOMEKO-PK-ANDREAM Databaselerini Kullanabilirsiniz
  • [li]
    • [li]Peki Bi Problem Yasadıgımda Her Zaman Size Ulasabilirmiyim ? [/li]
    [/li]
Bize Skype , Canlı Destekten Ulasabilirsiniz Ayrica Telefon Numaralarımızdan 7/24 Saat Ulasim Saglayabilirsiniz

Süper Kampanyalar Sizlerle.... Bu Aya Özel Kampanya !

1000 Mpbs internet Baglantysy Mevcuttur Ve AKLINIZA Gelemeyecek Özellikler ve Yenilikler Sizlerle Daha Fazlasi için Bizimle iletisime Gecin....!

Bunu Görüntüleyen Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)