DİKKAT ! Forum Kurallarını Lutfen Okuyunuz.!                                       DUYURU: Meslek sahipleri ve Kendini Geliştirenler 2X Kazanıyor!
Xiaomi T10 Pro Kullanıcısıyım Merak Edenler İçin Değerlendirmemi Paylaşıyorum

Muhtar

.
Beğeni Sayısı
0
Türk Lirası
0
hoşgeldiniz xiaomi t10 pro kullanıcısı olarak almak isteyen arkadaşlara telefon hakkında geri dönüşümü eklemek istedim

Pil Konusunda: yüksek pil kapasitesine sahip olan bu model hızlı şarzı ilede çok mükemmel bir halde kullanım yapabilmenizi sağlıyor şarzı 1 gün gitme garantisi var %50 60 seviyelerinde 8-12 saatlik çalışmalarımda şarza takmadan götürüyorum ve geldiğimde ise hala %20 kadarı oluyor bunun içerisinde internet gezinmesi videolar vs 1-2 el mobil legend ve pubg oynadıgımıda dusunurseniz bence çok iyi

Kamera konusunda: çok iyi performansa sahip netlik çok iyi fotograf çektiğimi görüpte beğenmeyen hiçbir arkadaşım da olmadı içlerinde iphone kullanıcılarıda var resim eklemek isterdim tabi çok detaya girmek istemiyorum

oyunlarda hız konusunda: mobil legend oynuyorum ve 5 kişi sizin ekip 5 kişi karşısı oluyor toplamda 10 kişiden en hızlı giren genellikle 1. olarak ben oluyorum çok nadir 2. konumuna düşüyordum tabi bunda daha iyi olan yuksek modelli telefonlarında oldugunu düşünürseniz çok normal pubg de aynı şekilde illa milisaniyelik farklarda olsa iphonenin üst serilerindeki telefonlara karşı bu telefonda performans bakımından çok iyi donma ısınma vs yok internetinizde biraz iyi ise en yuksek ayarlarda dahi çok iyi oyunlar çıkarttırıyor

android olması bakımından: androidi özellikle xiamonin duzeltmelere ihtiyacı var cok ufak tefek bir kaç hata gorebiliyorsunuz uygulamanın kapanması gibi ayda yılda 1 kere denk gelebilirsiniz böyle şeylere o donanımlarda o fiyatlı telefonlarda artık boyle şeylerin olmaması gerekiyor uygulamadan vs diyebilirsiniz ama artık telefonda kullanılacak uygulamarında ios gibi seçici olarak kullanılır hale geldiğinde daha mukemmel hal alacaktır.bu guncellemeler ile gelirsede t10 pro gerçekten ihtiyac duyulan donanımlara suanda zaten sahip fazlası luks olacaktır.

gibi pili kamerası oyun performansı ve yazılım hakkında dusuncelerimi paylaştım bu arada 1 saat gibi bir sürede size normal kullanımda 2 gun kadar yetecek bir pili dolumu gerçekleşiyor bunuda belirterek
bitirmek istiyorum merak ettikleriniz olursa yazarsanız cevaplarım.