D─░KKAT ! Forum Kurallar─▒n─▒ Lutfen Okuyunuz.!                                       DUYURU: Meslek sahipleri ve Kendini Geli┼čtirenler 2X Kazan─▒yor!
­čęŞYeni ├ťyelere ├çekilebilir 35$ Bonus ­čęŞ

Be─čeni Say─▒s─▒
6
T├╝rk Liras─▒
0
─░ngiltere merkezli b├╝y├╝k bir kripto borsas─▒ olan NEXO k─▒sa s├╝reli kampanya ba┼člatt─▒ ve yeni ├╝yelere 25$ dolar ├žekilebilir bonus veriyor, 25 dolara ek olarak benim referans linkimden ├╝ye olanlara ben de 10$ ekstra ├Âdeme yap─▒yorum. Toplam kazanc─▒n─▒z 35$

2017 y─▒l─▒nda kurulmu┼č olan NEXO 2.5 milyon ├╝yeye ve 200 ├╝lkede hizmet verip 13 milyar dolar de─čerinde varl─▒k y├Ânetiyor.

Ôץ 35$ ├ľd├╝l almak i├žin yap─▒lmas─▒ gerekenler ;

1- Referans linkim ile ├╝ye olup kimlik do─črulamas─▒ yapman─▒z Ôťö (geli┼čmi┼č do─črulama)

2-100 dolar veya ├╝zeri kriptopara yat─▒r─▒p 30 g├╝n bekletmeniz. Ôťö

Yat─▒rd─▒─č─▒n─▒z paray─▒ mutlaka usdc veya usdt ye ├ževirerek dalgalanmalardan koruyun.(├ževirme i┼člemi ├╝cretsiz)

Ôץ Para yat─▒rd─▒ktan 1-3 saat sonra i┼člem ge├žmi┼či k─▒sm─▒nda Referral bonus pending yaz─▒yorsa referans ve para y├╝kleme i┼člemi sorunsuz yap─▒lm─▒┼č demektir. Mutlaka kontrol edinÔťö

Ôץ 25 dolar btc Bonus ├Âdemeleri yap─▒l─▒nca bana nexoya kay─▒t oldu─čunuz email ile birlikte ├Âdeme bilgilerinizi (busd yada tron) g├Ânderirseniz (pm/telegram/whatsapp) ekstra 10 dolar ├Âdemenizi an─▒nda yapar─▒m Ôťö

30 g├╝n ┼čart─▒ tamamland─▒ktan sonra bonus ├Âdemeniz bitcoin olarak hesab─▒n─▒za an─▒nda yat─▒r─▒l─▒r.

Not: Ayda bir kriptopara ├žekimi ├╝cretsiz

Referans linkim: Nexo Referral Program ÔÇó Sign Up & Earn $25 ÔÇó Nexo

├ťst